Döntetlen az első edzőmeccsen

Együttesünk ma két felkészülési összecsapást játszik a Kisvárda otthonában, Vitelki Zoltán csapata 11 órától és 13 órától zárt kapuk mögött lép pályára a Várkerti Stadionban.

Kedves Loki-szurkolók, az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsatok velünk!

Hamarosan kezdődik a találkozó!

A Kisvárda kezdőcsapata: Dombó – Melnyik, Ene, Rubus, Protics – Lucas, Karaszjuk – Sassá, Cukalasz, Bumba – Tischler

A DVSC kezdőcsapata: Nagy S. – Habovda, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Bódi, Csősz, Kusnyír, Varga – Szécsi, Adenji

1. perc: A DVSC középkezdésével elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: A Debrecen két szöglettel veszélyeztetett egymás után.

5. perc: Ezúttal a Kisvárda végezhetett el szögletet, de Tsoukalas fejese veszélytelenül felé szállt.

8. perc: Bumba került lövőhelyzetbe, de célt tévesztett.

13. perc: Eddig a DVSC dominál, sokkal többet van nálunk a labda, a Kisvárda inkább kontrákra rendeződött be.

14. perc: Ferenczi szánta el magát egy távoli lövésre, Dombó csak kiütni tudta.

15. perc: Bódi veszélyes oldalszabadrúgásával Adenijit találta meg középen, aki elől a védők mentettek.

20. perc: Csapatunk már az ellenfél térfelén letámad, mellyel már többször sikerült zavarba hozni a hazai védelmet.

23. perc: Ismét Bumba került helyzetbe, de 20 méteres lövése elment a hosszú sarok mellett.

24. perc: Vad II. István játékvezető 1 perces ivószünetet rendelt el a csapatok számára.

27. perc: Nagy Sándor magabiztosan húzza le Sassá beadását.

31. perc: Ferenczi szerzett labdát a kisvárdai térfélen, majd indította Vargát, aki egy nagyszerű kiugratással hozta ziccerbe Adenijit, csatárunk egy az egyben vezethette a labdát Dombóra, de sajnos bravúrral hárított a kisvárdai hálóőr. Nagy helyzet volt!

35. perc: Habovda lépett fel a támadással, beadása Bódit találta meg középen, aki lekezelte majd kapunak háttal egy félollós mozdulattal lőtt, de Dombó ismét hárított.

39. perc: Folyamatosan csapatunknál van a labda és a kisvárdai térfélen zajlik a játék.

43. perc: Ezúttal a Kisvárda próbálja tartani a labdát, hogy saját térfelükön járatják a labdát, de csapatunk folyamatosan letámadja őket.

45. perc: A játékvezető nem hosszabbít, így pontosan lefújja az első félidőt. Az állás 0-0.

46. perc: Megkezdődött a második félidő. Nem volt csere egyik csapatban sem.

48. perc: Pávkovics szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Varga Kevint indította a bal szélen, aki levitte a labdát az alapvonalig és centerezése kicsit Adeniji mögé ment, akinek fél fordulatos lövését védte Dombó. Ez is nagy gólhelyzet volt.

52. perc: Protic beadását kellett kiöklöznie Nagy Sándornak.

56. perc: Egy kavarodás után a labda a 16-os közepénél elhelyezkedő Lucashoz pattant, akinek eltört pattogós kapáslövése végül a rövid kapufáról pattant vissza a mezőnybe, majd Ferenczi tisztázott.

58. perc: Debreceni szöglet után, szintén egy kavarodás végén, egy jó 20 méterről Habovda lőtt, mely épp, hogy elkerülte a kaput. Ígéretes próbálkozás volt.

62. perc: Protic próbálkozott egy távoli lövéssel, de sokkal kapunk felé szállt.

64. perc: Adenijit kellett röviden ápolni, miután Karasiuk hátulról csúnyán felrúgta.

66. perc: Egy nagyon szép Szécsi-Bódi-Szécsi kényszerítő után a 16-os sarkánál csak szabálytalanul tudták megállítani támadónkat.

67. perc: Ismét a kötelező 1 perces ivószünet következik.

68. perc: Kisvárdai kirúgással folytatódik a mérkőzés.

69. perc: A mérkőzés első cseréje: Tsoukalast váltotta Khymich a hazai csapatban.

72. pec: Percek óta a Debrecennél van a labda, folyamatos nyomás alatt tartva a hazai csapatot.

75. perc: Bódi végezhetett el egy oldal szabadrúgást, mely veszélyesen szállt középre, de a kisvárdai védők felszabadítottak.

76. perc: Újabb nagy gólhelyzet! A tizenhatoson belül Szécsi készítette le a labdát Csősznek, aki nagyon okosan laposan a hosszúba tekerte a labdát, de lövése a kapufáról egy kisvárdai védőhöz pattant. Továbbra is 0-0 az állás.

78. perc: Kisvárda végezhetett el szögletet, védőink kifejelték a labdát, de az pont Lucas elé pattant, aki ismét kapásból ellőtte, melyet Nagy Sándornak kellett védenie.

79. perc: GÓL! 1-0 a Loki javára! Varga Kevin vezette rá a hazai védőkre a labdát, majd a tizenhatoshoz érve a mögé kerülő Ferenczit kiugratta, aki okosan benézett és a középen berobbanó Szécsinek továbbította a labdát, aki a védőjét magáról lerázva mattolta Dombót.

84. perc: 19 méterről, középről végezhetett el szabadrúgást a kisvárdai Lucas, de lövése jócskán felé szállt.

86. perc: Újabb hazai csere: Sassá helyett Ryznychenko a pályán.

88. perc: Bódi hatalmas keresztlabdával próbálta kiugratni Ferenczit, de Dombó a kapujától jó 40 méterre kilépve, fejjel tisztázott.

90. perc: Az utolsó percben egyenlít a hazai csapat. Egy hátulról felívelt labda találta meg a második félidőben beállt Khymichet, aki lekezelte, majd 15 méterről betalált kapunkba. A gól után Vad II. egyből le is fújta a mérkőzés, így a végeredmény: 1-1.

A DVSC első Kisvárda elleni találkozóján tehát Szécsi Márk révén mi szereztük meg a vezetést, ám az utolsó utáni percben egyenlítettek a hazaiak.