Kikapott a kis Loki Gyöngyösön

A 18. fordulóból elmaradt mérkőzését pótolta az NB III. Keleti csoportjában csütörtökön a DVSC II, amely Gyöngyösön próbált pontot szerezni. A rendkívül rossz talajú pályán jó ideig egyik csapat sem tudott a másik felé kerekedni, noha a kis Lokinak az első félidőben 2-3 lehetősége is volt.

A szünet után egy szögletnél nem figyeltek eléggé a debreceniek, a Gyöngyös megszerezte a vezetést, és a hajrában az előnyét megduplázva be is húzta a meccset. Ez volt idén a DVSC II utolsó bajnokija, a gárda a 12. helyen telel a 20 csapatos mezőnyben.

Gyöngyös-DVSC II 2-0 (0-0). DVSC II: Hrabina – Lakatos (Jankelic, 68.), Kovács R., Gellén, Mező – Szabó Á. (Kozma, 89.), Maruscsák, Talpalló (Kovács G., 83.), Bene (Girdán, 89.) – Kenderesi, Juhász (Fűzfői, 68.). Vezetőedző: Szatmári Csaba.