Ismét játszott a belgák ellen a DVSC-DLA tehetsége

A magyar U16-os labdarúgó-válogatott csütörtökön újfent megmérkőzött a belgák korosztályos csapatával Telkiben. Mint azt hírül adtuk, szerdán a DVSC-DLA játékosa, Sipos Szabolcs is részese volt az 5-3 győzelemnek, amelyet ma egy 2-1-es vereség követett. A debreceniek kitűnősége ezúttal szerepet kapott a rangos vetélytárs ellen, a második játékrészt végigjátszotta.

A magyar és a belga U16-os válogatott szerdán gólgazdag mérkőzést játszott egymással, a mieink 0-2-ről felállva 5-3-as győzelmet arattak. Az összetartás utolsó napján ismét összemérte erejét a két csapat egy zárt kapus mérkőzésen.

Ezúttal a mieink kezdték jobban a meccset, a 7. percben már vezettek. Nem sokkal később egy átlövésből egyenlítettek a belgák, majd az utolsó percekben újabb gólt lőttek, amivel 2-1-re megnyerték a mérkőzést.

Magyarország-Belgium 1-2 (1-1)

Magyarország: 12 Dala Martin (22 Schrankó Levente, 41.) – 2 Kaján Norbert, 4 Pekár István (6 Nagy-Kolozsvári Dániel, 41.), 14 Nagy Zoltán, 13 Pataki Noel – 18 Kocsis Dominik (17 Keresztes Noel, 41.), 16 Kiss Norbert (11 Vancsa Zalán, 41.), 10 Tuboly Máté (8 Sipos Szabolcs, 41.) – 7 Földi Dominik, 9 Gyuris Aurél (Petres Márk, 62.), 21 Gruber Zsombor (15 Szabó Bence, 41.)
Gólszerző: Földi 7.