Várkerti Stadion

Négygólos győzelem az edzőmeccsen

A DVSC mai első felkészülési mérkőzését a román másodosztályban szereplő Nagyvárad (Luceafarul Oradea) ellen játszotta a pallagi edzőközpontban. Már az 5. percben vezetést szereztünk, Takács Tamás remek passzát Damásdi Alex 13 méterről lőtte a kapuba. A 11. percben növelte előnyét a Loki: Tőzsér jobb oldali szöglete után kis kavarodás alakult ki középen, Kinyik beadását végül Szatmári Csaba fejelte a hálóba. Ezután is nagy fölényben futballoztunk, helyzeteket dolgoztunk ki, de a szünetig újabb gól nem esett.

A 61. percben született meg a harmadik Loki-találat: Tőzsér jobbról átívelte a labdát a túloldalra, Takács Harishoz passzolt, ő pedig közelről a kapuba továbbította a labdát. Később is voltak nagy helyzeteink, Takács Tamás többször ziccerbe került, és a 79.percben végül gólt is szerzett: Haris ugratta ki Damásdit, aki jobb oldalon felvitte a labdát, majd középre adott, Takács pedig egy méterről a hálóba passzolt, ezzel lett 4-0.